O nas

zdjecie profilowe

LivinWarsaw to lekki blog, który łączy nasze dwie pasje – warszawski styl życia i podróże. Wspólnie szukamy najlepszych miejsc w mieście i zapraszamy Was do najpiękniejszych zakątków w Polsce i na świecie.

Jesteśmy dwiema przyjaciółkami, które poznały się w Warszawie kilka lat temu i odkryły, że mają ze sobą wiele wspólnego. Studia biznesowe i ekonomiczne, praca w wielkich korporacjach, języki obce. Ale co najważniejsze, obie najbardziej uwielbiamy odkrywać zalety życia w dużym mieście i dzielić się naszymi doświadczeniami podróżniczymi.

Jurate

Jurate-małe

Preferuje przytulny wieczór filmowy w dobrym towarzystwie niż szaloną imprezę. Nie wyobraża sobie poranka bez kawy, uwielbia dobre, czerwone wino wieczorami. Pasjonuje się poznawaniem nowych kultur, pochodzi z Litwy, studiowała w Niemczech, mieszka w Polsce i wciąż jeszcze nie powiedziała swojego ostatniego słowa.

Balbina

Balbina-małe

Jest hiperaktywna i uprawia wszystkie sporty jakie istnieją, uwielbia kawę specialty i zna wszystkie odcinki „Przyjaciół” na pamięć. Za dnia pracuje z numerami, zaś nocą karmi swoich przyjaciół pomagając im przytyć. Uśmiecha się do wszystkich. Po prostu kocha życie!