LivinLifestyle

Dziewięć miesięcy później…

Jurate
Jurate , 24/09/17

Pierwszą rzeczą, jaką zrobiłam dzisiaj rano po wybudzeniu, było włączenie światła. To jasny znak, że lato definitywnie się skończyło i przez kolejne pół roku będziemy rozmawiać o pogodzie, skarżyć się na brak słońca i energii. Jeszcze bardziej przygnębiające jest to, że w łóżeczku obok z przeziębieniem walczy mój synek i pomimo wykupionych biletów, nie polecimy w tym tygodniu do rodziny na Litwę. Można byłoby tak kontynuować poszukiwanie negatywów, ale wewnątrz zapaliła mi się czerwona lampka i jednak stwierdziłam, że wolę spojrzeć na wszystko z innej perspektywy i poplanować, jak tu możnaby było fajnie i aktywnie spędzić tą jesień i zimę. Warszawa przecież ma tyle do zaoferowania! Zrobiłam więc sobie kubek pysznej kawy i siadam do tak dawno już nieodwiedzonego przez nas z Balbiną bloga.

Od ostatniego wpisu minęło już ponad 9 miesięcy. Zrobiłyśmy sobie tak długą przerwę z prostego powodu – obie w podobnym czasie zostałyśmy mamami. I chociaż, owszem, uważamy, że przy odrobiny chęci i wysiłku da się pogodzić wszystko, jednak po prostu chciałyśmy pozwolić sobie na to, aby w te kilka wyjątkowych w naszym życiu miesięcy skupić się na sobie, ciąży i na byciu mamą.

Natomiast nasz organizm zdążył już się przyzwyczaić do znacznie mniejszej ilości snu, a maluszki strasznie szybko rosną, więc z chęcią, nową energią i pomysłami wracamy do pracy nad blogiem. I chociaż na pewno nie zmienimy się w blog parentingowy, niewątpliwie i naturalnie na blogu pojawi się nowy element – jak się wychowuje dzieci w Warszawie? Jakie knajpy są przyjazne małym dzieciom? Gdzie można poćwiczyć z maluszkiem? Czy świeżo upieczeni rodzice powinni na długie lata zapomnieć o wyjściu do kina, podróżach i innych rozrywkach? Będziemy szukać fajnych miejsc i zajęć w Warszawie i dzielić się własnym doświadczeniem.

I oczywiście, jak zwykle, będziemy poszukiwać kolejnych miejscówek śniadaniowych, odczarowywać nadchodzącą jesień i zimę w Warszawie oraz podzielimy się swoimi wrażeniami z podróży – tych bliskich i tych dalekich, tych z dzieckiem jak i bez.

Mamy nadzieję, że po prawie roku nadal jesteście z nami i uda nam się kolejny raz pokazać, że Warszawa jest wspaniałym miastem do życia oraz zarazić Was bakcylem do jak możliwie najczęstrzego podróżowania.

Tagi
TE WPISY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

SKOMENTUJ TEN WPIS

JURATE & BALBINA
WARSZAWA

O nas / Zobacz więcej

Facebook
Archiwum
Nasze 3 grosze
"You only live once, but if you do it right - once is enough" - Mae West