LivinWarsaw

Miejsce spotkań – Royal Wilanów

Jurate
Jurate , 13/06/16

Miasteczko Wilanów mocno się rozrasta i przyciąga coraz więcej restauratorów i kawiarni. Choć Royal Wilanów został zbudowany dopiero niecały rok temu, niewątpliwie już jest jednym z głównych miejsc w dzielnicy na spotkania się ze znajomymi oraz spędzenie czasu z całą rodziną.

Poza licznymi restauracjami i kawiarniami, znajdziemy tu różnego rodzaju atrakcje na świeżym powietrzu, szczególnie dla najmłodszych nie zabraknie tu rozrywek. Między innymi mogą skakać tu na trampolinach, wspinać się po ściance i grać w szachy większe od nich samych. Na miejscu jest też wypożyczalnia sprzętu sportowego oraz boiska do koszykówki, mini footballu oraz siatkówki. Rodzice zaś mogą poćwiczyć CrossFit na świeżym powietrzu lub odpocząć w jednej z licznych restauracji i kawiarni lub posiedzieć na ławce z kupionymi na miejscu naturalnymi lodami i innymi przekąskami.

W Royal Wilanów, w jednym budynku znajdziemy aż siedem restauracji oraz kawiarni, oferujące dania różnych kuchni świata, o charakterze od bardziej eleganckiego po całkiem luźny. Swoje drzwi otworzyły tutaj Bierhalle, Kuchnia Otwarta, Naturel, Nama Sushi, YEYE – Mex Food and Music Bar, Green Cafe Nero oraz Dunkin Donuts. Są tu również organizowane różnego rodzaju wydarzenia, jak między innymi treningi na świeżym powietrzu, teatr plenerowy lub „nocne granie”, czyli koncerty na małej scenie, gdzie w spokojnym otoczeniu na świeżym powietrzu można posłuchać muzyki na żywo.

Podczas Euro 2016, w Royal Wilanów można też obejrzeć wszystkie mecze piłki nożnej na wielkim ekranie i kibicować ulubionej drużynie na świeżym powietrzu. Wczoraj oglądaliśmy tu mecz Polska-Irlandia Północna i muszę powiedzieć, że panowała naprawdę niesamowita atmosfera. Warto tu przyjść i samemu poczuć klimat tego miejsca.

Adres: Klimczaka 1

http://www.royalwilanow.com/

IMG_3762IMG_3721IMG_3725.JPGIMG_3727IMG_3807IMG_3813IMG_3737.JPGIMG_3731.JPGIMG_3736IMG_3748IMG_3741IMG_3749IMG_3730IMG_3771IMG_3732IMG_3815

Tagi
TE WPISY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

SKOMENTUJ TEN WPIS

JURATE & BALBINA
WARSZAWA

O nas / Zobacz więcej

Facebook
Archiwum
Nasze 3 grosze
"You only live once, but if you do it right - once is enough" - Mae West